featured

Spor topluluğundan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharem Kasapoğlu, paylaşımında şu tabirleri kullandı:

En hoş günler sizlerin olsun çocuklar! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

Milli egemenliğimizin sembolü, kurtuluş gayretimiz ile demokrasi tarihimizin en kıymetli kurumu olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. Yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın gururu ve memnunluğunu yaşıyoruz.Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin beşiği olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu kıymetli gün Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından bu meşaleyi sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir. Ulu Lider “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar kıymetli, bedelli olduğunuzu düşünerek ona nazaran çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.” kelamlarıyla geleceğin teminatı olan çocuklara inancını ve itimadını göstermiştir. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanları için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanları ile Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçenleri şükran ve hürmetle anarken; aydınlık Türkiye’nin olduğu üzere futbolumuzun da geleceği olan pahalı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız.

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU

Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, “Tarihimiz için bir dönüm noktası ve kayıtsız koşulsuz millet egemenliğinin temeli olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yılında büyük bir coşku ve gurur yaşıyoruz. Gazi meclisimiz, 23 Nisan 1920’den bu yana demokrasimizin ve bağımsızlığımızın en büyük garantisidir. Atatürk’ün bütün çocuklara bayram olarak ikram ettiği, ulusal egemenliğimizin sembolü olan bu manalı gün tıpkı vakitte; dünya çocukları ortasında sevgi, dostluk ve kardeşlik bağları oluşturmak üzere ulu bir emeli da taşımaktadır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, gelecekte tüm insanlığın barış içinde yaşayacakları bir dünya inancının Türk milletince dışavurumudur. Milletimizin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gönülden kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu toprakları bizlere vatan olarak emanet eden tüm şehit ve gazilerimizi hürmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharem Kasapoğlu, paylaşımında şu tabirleri kullandı:

En hoş günler sizlerin olsun çocuklar! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

Milli egemenliğimizin sembolü, kurtuluş çabamız ile demokrasi tarihimizin en kıymetli kurumu olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. Yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın gururu ve memnunluğunu yaşıyoruz.Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin beşiği olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu kıymetli gün Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından bu meşaleyi sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir. Ulu Başkan “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar değerli, bedelli olduğunuzu düşünerek ona nazaran çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.” kelamlarıyla geleceğin teminatı olan çocuklara inancını ve inancını göstermiştir. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanları için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanları ile Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçenleri şükran ve hürmetle anarken; aydınlık Türkiye’nin olduğu üzere futbolumuzun da geleceği olan bedelli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız.

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU

Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, “Tarihimiz için bir dönüm noktası ve kayıtsız koşulsuz millet egemenliğinin temeli olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yılında büyük bir coşku ve gurur yaşıyoruz. Gazi meclisimiz, 23 Nisan 1920’den bu yana demokrasimizin ve bağımsızlığımızın en büyük garantisidir. Atatürk’ün bütün çocuklara bayram olarak armağan ettiği, ulusal egemenliğimizin sembolü olan bu manalı gün tıpkı vakitte; dünya çocukları ortasında sevgi, dostluk ve kardeşlik bağları oluşturmak üzere şanlı bir maksadı da taşımaktadır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, gelecekte tüm insanlığın barış içinde yaşayacakları bir dünya inancının Türk milletince dışavurumudur. Milletimizin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gönülden kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu toprakları bizlere vatan olarak emanet eden tüm şehit ve gazilerimizi hürmet ve minnetle anıyorum” dedi.

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU

Milli egemenliğin sembolü TBMM’nin kuruluş yıldönümü ve dünyada çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından yarının teminatı ve geleceğimiz olan çocuklarımıza adanmıştır. Dünya çocuklarına armağan edilen bu manası günün 103. yıl dönümünü en içten dileklerimizle kutluyor; Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını hürmet, hasret ve rahmetle anıyoruz.

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

Başta varlıklarıyla dünyamıza sevinç katan bedelli çocuklarımızın olmak üzere, tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyoruz. Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçenleri şükran ve hürmetle anıyoruz.

GALATASARAY

Türlü zorluk ve fedakarlık sonucunda kazanılmış cumhuriyetimizin mihenk taşı, egemenliğimizin simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 103. kuruluş yılında Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ulu ecdadımızı minnetle yad ediyoruz. Aydınlık geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Ceddimizin armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU

Milli egemenliğin sembolü TBMM’nin kuruluş yıldönümü ve dünyada çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından yarının teminatı ve geleceğimiz olan çocuklarımıza adanmıştır. Dünya çocuklarına armağan edilen bu manası günün 103. yıl dönümünü en içten dileklerimizle kutluyor; Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını hürmet, hasret ve rahmetle anıyoruz.

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

Başta varlıklarıyla dünyamıza sevinç katan kıymetli çocuklarımızın olmak üzere, tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyoruz. Büyük Başkan Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçenleri şükran ve hürmetle anıyoruz.

GALATASARAY

Türlü zorluk ve fedakarlık sonucunda kazanılmış cumhuriyetimizin mihenk taşı, egemenliğimizin simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 103. kuruluş yılında Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ulu ecdadımızı minnetle yad ediyoruz. Aydınlık geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Ceddimizin armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

FENERBAHÇE

Ulu Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ulusal egemenliğimizin simgelerinden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış gününü geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bayram olarak armağan etmiştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü hürmet, rahmet ve hasretle anıyoruz. Sonsuz Atatürk sevgisi ve Fenerbahçe aşkıyla dolu birçok 23 Nisan’lara!

BEŞİKTAŞ LİDERİ AHMET IŞIK ÇEBİ

Bugün; aziz milletimizin egemenliğinin tecelli ettiği makam olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümü.Türkiye Büyük Millet Meclisi, 103 yıldır aziz milletimizin birlik ve beraberliğinin en kıymetli ögesi olarak dimdik ayakta durmaktadır.Bu vesileyle Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi bir kere daha hürmetle rahmetle anıyorum. Bu kıymetli günün tıpkı vakitte geleceğimiz olan çocuklarımız başta olmak üzere dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiş olması, ülkemizin çocuklara verdiği değeri simgelemesi bakımından son derece manalıdır.Atatürk’ün ülkemizi muasır medeniyet düzeyinin üzerine çıkarma gayesi doğrultusunda; istikbalimizin teminatı olacak çocuklarımızın ülkemize yararlı bireyler olarak yetişebilmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Beşiktaş Ailesi ismine; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümünü ve ülkemizdeki çocuklarımız başta olmak üzere tüm dünya çocuklarının ve milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

TRABZONSPOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

FENERBAHÇE

Ulu Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ulusal egemenliğimizin simgelerinden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış gününü geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bayram olarak armağan etmiştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü hürmet, rahmet ve hasretle anıyoruz. Sonsuz Atatürk sevgisi ve Fenerbahçe aşkıyla dolu kaç 23 Nisan’lara!

BEŞİKTAŞ LİDERİ AHMET PARILTI ÇEBİ

Bugün; aziz milletimizin egemenliğinin tecelli ettiği makam olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümü.Türkiye Büyük Millet Meclisi, 103 yıldır aziz milletimizin birlik ve beraberliğinin en kıymetli ögesi olarak dimdik ayakta durmaktadır.Bu vesileyle Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi bir kere daha hürmetle rahmetle anıyorum. Bu değerli günün tıpkı vakitte geleceğimiz olan çocuklarımız başta olmak üzere dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiş olması, ülkemizin çocuklara verdiği değeri simgelemesi bakımından son derece manalıdır.Atatürk’ün ülkemizi muasır medeniyet düzeyinin üzerine çıkarma maksadı doğrultusunda; istikbalimizin teminatı olacak çocuklarımızın ülkemize yararlı bireyler olarak yetişebilmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Beşiktaş Ailesi ismine; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümünü ve ülkemizdeki çocuklarımız başta olmak üzere tüm dünya çocuklarının ve milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

TRABZONSPOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

KAYSERİSPOR

Dünyada çocuklara bayram ikram eden tek önder, Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz teşekkürlerimizle… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

BAŞAKŞEHİR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

ANTALYASPOR

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yılı ve Ulu Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, geleceğimizin garantisi olan çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun

KAYSERİSPOR

Dünyada çocuklara bayram armağan eden tek önder, Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz teşekkürlerimizle… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

BAŞAKŞEHİR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

ANTALYASPOR

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yılı ve Ulu Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, geleceğimizin garantisi olan çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun

ADANA DEMİRSPOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Ulu Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız vesilesiyle tesislerimizde çocuklarımızı ağırladık.

MKE ANKARAGÜCÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun. Çocuklarımızın ayrımcılıkla gayret etmek zorunda olmadığı; eşit ve adaletli bir dünya istiyoruz.

ADANA DEMİRSPOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız vesilesiyle tesislerimizde çocuklarımızı ağırladık.

MKE ANKARAGÜCÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun. Çocuklarımızın ayrımcılıkla uğraş etmek zorunda olmadığı; eşit ve adaletli bir dünya istiyoruz.

Spor topluluğundan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betnano
betnano
betnano
betnano
betnano giriş
sekabet
sekabet giris
totobet giris
totobet
supertotobet
supertotobet giriş
gebze avukat
gebze avukat firmaları
casino oyunları
en güvenilir bahis siteleri
forex firmaları
radar fx
dyorex
betnano giriş
betnano giriş
betnano giriş
betnano giriş
vbet giriş
vbet giriş
ngsbahis giriş
ngsbahis giriş
golden bahis
golden bahis
betnano giriş
Giriş Yap

Gündem Spor - Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!