Nevzat Demir Tesisleri’nde sağanak yağmur altında basına kapalı yapılan antrenman, yaklaşık 1.5 saat sürdü. Teknik Yönetici Şenol Güneş’in idaresinde yapılan idman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman; ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışmasıyla başladı. Pas çalışmasıyla devam eden idman, çift kale taktik maçıyla sona erdi.
Siyah-beyazlılar, Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, yarın saat 11.00’de yapacağı egzersizle devam edecek.
![featured](https://gundemspor.org/wp-content/uploads/2023/04/besiktas-kondisyon-ve-taktik-calisti-wdvu6ZRJ.jpg)